НА ЦЬОМУ САЙТІ ВІДОБРАЖЕНІ ПРОЕКТНІ РОБОТИ УКРАЇНСЬКОГО ОФІСУ ДЖОНА СІФЕРТА. ЙОГО СЛІД РОЗГЛЯДАТИ У СУКУПНОСТІ ІЗ ТРЬОМА ПОВ'ЯЗАНИМИ САЙТАМИ, НА ЯКИХ НАВЕДЕНО ПРИКЛАДИ ЙОГО РОБІТ ПО ВСЬМУ СВІТОВІ, А ТАКОЖ ЙОГО МІЖНАРОДНІ ОФІСИ.

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ:
ТОВ «СІФЕРТ АРХІТЕКТС», КИЇВ, УКРАЇНА
ДЖОН СІФЕРТ
МАРИНА ПРИХОДЬКО
T_ +_ 380_ 44_ 279_ 0093
F_ +_ 380_ 44_ 279_ 0099
M+_ 44_ 7802_ 8727_ 46
ПРО НАС

ТОВ «Сіферт Архітектс» - одна з найбільших архітектурних компаній у Києві. Оскільки компанія працює по всій Україні, Росії та країнах СНД, її було організовано відповідно до міжнародних стандартів, управління нею здійснюється також відповідно до міжнародних принципів. Джон Сіферт, який завершив більше ніж 100 великих проектів по всьому світові, навчав свою команду протягом останніх 6 років. Його команда співпрацює зі спеціалістами його лондонського офісу для розробки дійсно високоякісних проектних продуктів. Компанія має ліцензію на виконання усіх видів проектних робіт та розробляє архітектурні проекти «з нуля» й до завершення, а також пропонує послуги з розробки генпланів, конструктивної частини та дизайну інтер’єрів.

НОВИНИ

Листопад 2010 р.

Маючи 6-річний інтенсивний досвід роботи на українському ринку, Джон Сіферт та його виконавчий директор Марина Приходько заснували ТОВ «Сіферт Архітектс» для пропонування комплексних архітектурних послуг й послуг з генпроектування по всьому регіону. Зі свого міжнародного центрального офісу, розташованого у Києві, компанія, маючи ліцензію СС3 на виконання усіх видів проектних робіт та штат з понад 30 архітекторів та конструкторів, готова справлятися з постійно зростаючим обсягом роботи. Працюючи на багатьох провідних забудовників в Україні та Росії, компанія має  перевагу використання досвіду спеціалістів лондонської компанії Джона Сіферта.

ВАКАНСІЇ

Ми постійно шукаємо досвідчених архітекторів, конструкторів та ГІПів, які поділяють наше прагнення розробляти високоякісні проекти. Кандидати повинні мати розвинені навички й, бажано, щонайменше 5-річний досвід роботи над великими об’єктами.

Архітектори/конструктори:

Повинні мати навички роботи в AutoCAD й розробки креслень, мати досвід роботи з великими проектами, мати досвід проходження Експертизи та розробки робочої документації.

ГІП:

Вичерпне знання погоджувальної системи й досвід сприяння замовникам у проходженні Державної експертизи, організації проектної документації та управління роботою команди.